Kategoria: Redakcja BIP
 
Żaneta Tochor
664-488-062
ztochor@uzdrowisko-polczyn.pl

Adam Paszkiewicz
696-495-137
apaszkiewicz@uzdrowisko-polczyn.pl

Joanna Bodnar
696-495-138
jbodnar@uzdrowisko-polczyn.pl

Sylwia Wanecka
887-873-573
swanecka@uzdrowisko-polczyn.pl

Danuta Odlewany
504-388-262
dodlewany@uzdrowisko-polczyn.pl

Lesław Olszewski
600-913-733
lolszewski@uzdrowisko-polczyn.pl

Żaneta Krawiec
790-794-007
zkrawiec

Ostatnie w serwisie
2017-08-25 10:51:08
Schemat organizacyjny
 
2017-08-25 10:49:15
Statut
 
2017-08-04 07:21:31
Zarząd Spółki
 
2017-05-19 08:19:42
Rada Nadzorcza
 
2015-02-25 22:40:24
Jednostki Organizacyjne
 
Licznik Odwiedzin
584017
Ostatnia aktualizacja
2017-08-25 10:51:08
Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A.
ul. Zdrojowa 6
78-320 Połczyn Zdrój
tel. 094 36-62-424, 094 36-62-666
fax 094 36-62-470
Spółka jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Koszalinie,
IX Wydział KRS pod numerem 0000025053
REGON 000288188, NIP 672-000-60-34
Kapitał zakładowy: 18.801.710,00 - wpłacony w całości
Nr konta: (PLN) 91 1500 1096 1210 9008 7400 0000
Nr konta: (EURO) IBAN: PL 36 1500 1096 1210 9008 7413 0000; Swift: KRDBPLPW